Skontaktuj się z nami

  Opisz nam szczegółowo czego potrzebujesz. Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się celem dokładnego omówienia zakresu prac i przygotujemy wycenę.  O firmie

  Nasza firma działa nieprzerwanie od 1999 roku.Zajmujemy się kompleksową, profesjonalną obsługą zleceń: od projektu, poprzez dobór, montaż oraz serwis urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji.

  Budujemy oraz w pełni wyposażamy komory chłodnicze. Realizujemy zamówienia związane z dostawą i montażem klimatyzatorów dla różnego rodzaju obiektów jak np.: szpitale, banki, hale targowe oraz mieszkania, sklepy i restauracje.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  21 LAT DOŚWIADCZENIA

  LG | Klimar - chłodnictwo i klimatyzacja
  Samsung | Klimar - chłodnictwo i klimatyzacja
  Fujitsu | Klimar - chłodnictwo i klimatyzacja

  Gree | Klimar - chłodnictwo i klimatyzacja
  Daikin | Klimar - chłodnictwo i klimatyzacja
  Hisense | Klimar - chłodnictwo i klimatyzacja

  Dlaczego my?

  Indywidualne podejście
  do każdego zlecenia

  Wszystkie etapy realizacji zleceń – projekt, montaż i serwis urządzeń – opierają się na spersonalizowanej ofercie. Oznacza to, że nasza usługa dostosowana jest do Twoich indywidualnych potrzeb, a zarazem uwzględnia wszelkie wymagania technologiczne.

  Wiedza, doświadczenie
  i profesjonalizm

  Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować, że zrealizowane przez nas zlecenia będą wyróżniać się funkcjonalnością przez długie lata użytkowania. Zaś wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam projektować i montować instalacje o wysokiej niezawodności oraz energooszczędności.

  Estetyka
  i jakość wykonania

  Skupiamy się na tym, aby nasze realizacje charakteryzowały się nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale również ponadprzeciętną estetyką wykonania. Umożliwia nam to przede wszystkim wysoka jakość sprzętu, na którym pracujemy, w połączeniu z zapleczem fachowców.

  Certyfikaty i referencje

  Posiadamy certyfikaty w zakresie instalacji i serwisu klimatyzacji i urządzeń chłodniczych od czołowych producentów.

  Nasza praca została doceniona przez wielu klientów, którzy cenią przede wszystkim indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo oraz estetykę wykonania.
  Sprawdź, czym wyróżnia się nasza firma i dokonaj pewnego wyboru.

  Sprawdź nasze usługi

  Zaufali nam

  MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI